Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Zamach na Królestwo Natanii  (Read 9172 times)

Pavel Zepp I

• Guest
Odp: Zamach na Królestwo Natanii
« Reply #20 on: Kwiecień 03, 2011, 08:33:40 am »

Jak się siedzi ze strachu w bunkrze, to się nie słyszy nalotów. ;-) Dostojny Pan może sobie zaprzeczać faktom, ale to słowa kreują rzeczywistość. Rzeczywistość, w której okupujecie część terytoriów Natanii... ale do czasu. Ufam, iż reprezentanci polityki zagranicznej polskich mikronacji nie poprą organizacji terrorystycznej, której żaden poważny rząd nie uznaje za państwo.

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #21 on: Kwiecień 03, 2011, 14:41:20 pm »

Towarzysz Kutafonie,

Pamiętajcie, że po rozmowie ze spoconym grubasem, a wszystkie grubasy są spocone, należy się umyć, bo inaczej można się czymś zarazić.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
« Reply #22 on: Kwiecień 03, 2011, 14:47:13 pm »

Towarzysz Kutafonie,

Pamiętajcie, że po rozmowie ze spoconym grubasem, a wszystkie grubasy są spocone, należy się umyć, bo inaczej można się czymś zarazić.
Ja bez względu na wszystko każdego dnia biorę 3 razy kąpiel w spirytusie.
(-) tow. Maciej Faron

• Ekspert
« Reply #23 on: Kwiecień 03, 2011, 15:09:02 pm »

Wrzucam tutaj najbardziej obleśną focię tego despoty. Mam nadzieję, że na jej widok szybko on stąd spierdoli.

« Last Edit: Kwiecień 03, 2011, 20:58:14 pm by Elena Petrescu »
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Willi Farmer

• Ekspert
« Reply #24 on: Kwiecień 03, 2011, 16:02:45 pm »

myslalem ze to brzydka kobieta xD 8)
Farmer z Alabamy :P

Pavel Zepp I

• Guest
« Reply #25 on: Kwiecień 03, 2011, 20:51:52 pm »

Nie muszę chyba mówić, jakie mogą być konsekwencje upubliczniania zdjęć bez wyrażenia na to zgody osób, które się na nim znajdują? ;-)

• Ekspert
« Reply #26 on: Kwiecień 03, 2011, 21:00:01 pm »

Nie muszę chyba mówić, iż dotyczy to wizerunku, który został upubliczniony przez osobę trzecią, a nie osobę posiadającą prawa rzeczowe i majątkowe do tego wizerunku? Skoro taki wizerunek już został upubliczniony, co jest czynnością skutkową, nie możliwe jest jego ponowne upublicznianie. Ale zdecydowałam się przychylić do wniosku despoty, bo nie sądzę, aby mój ewentualny pełnomocnik procesowy miał ochotę oglądać jego fizys, co jest rozrywką dość niszową.

PS Co się tyczy praw majątkowych i rzeczowych do wizerunku niejakiego despoty Petrosigosa - pod żadnym pozorem nie guglajcie nazwiska właściciela serwera srumeńskiego, którego to nazwisko można znaleźć na stronie srumeni.
« Last Edit: Kwiecień 03, 2011, 21:01:37 pm by Elena Petrescu »
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Pavel Zepp I

• Guest
« Reply #27 on: Kwiecień 03, 2011, 21:12:41 pm »

Nie muszę chyba mówić, iż dotyczy to wizerunku, który został upubliczniony przez osobę trzecią, a nie osobę posiadającą prawa rzeczowe i majątkowe do tego wizerunku? Skoro taki wizerunek już został upubliczniony, co jest czynnością skutkową, nie możliwe jest jego ponowne upublicznianie. Ale zdecydowałam się przychylić do wniosku despoty, bo nie sądzę, aby mój ewentualny pełnomocnik procesowy miał ochotę oglądać jego fizys, co jest zajęciem dość niszowym.

Cieszę się, że Wasza Ludobójczość była w pełni przeświadczona co do ewentualnych skutków pozostawienia tamtego postu w niezmienionej formie. ;-) Jeżeli na zdjęciu znajdują się osoby nie będące osobami publicznymi, to w każdym wypadku należy otrzymać od nich zgodę na wykorzystywanie wspomnianego wizerunku gdziekolwiek. Ponadto, zdjęcie było umieszczone (nie upublicznione) w zbiorach prywatnych, do których dostęp był ograniczony. Łatwo można się o tym przekonać, ponieważ rzeczony album nie jest widoczny dla zwykłych gości. EDIT: Właściwie to był, ponieważ przed chwilą usunąłem go całkowicie.

• Ekspert
« Reply #28 on: Kwiecień 03, 2011, 21:15:30 pm »

Jeżeli na zdjęciu znajdują się osoby nie będące osobami publicznymi, to w każdym wypadku należy otrzymać od nich zgodę na wykorzystywanie wspomnianego wizerunku gdziekolwiek.

Bzdura. Poradźcie się jakiegoś kauzyperdy w tej sprawie, zamiast legendy prawnicze powtarzać.

Ponadto, zdjęcie było umieszczone (nie upublicznione) w zbiorach prywatnych, do których dostęp był ograniczony. Łatwo można się o tym przekonać, ponieważ rzeczony album nie jest widoczny dla zwykłych gości. EDIT: Właściwie to był, ponieważ przed chwilą usunąłem go całkowicie.

Dostęp był ograniczony, a pomimo tego ja mogłam swobodnie eksplorować znajdujące się tam zdjęcia. To chyba coś wam z zabezpieczeniami nie działa.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Pavel Zepp I

• Guest
« Reply #29 on: Kwiecień 03, 2011, 21:26:25 pm »

Żadna bzdura. Widocznie Wasza Zbrodniczość nie zna się na prawie do prywatności, ale to nic nadzwyczajnego dla standardowego Kipra osiągającego w porywach IQ na poziomie dwucyfrowym.

W takim razie Wasza Ludobójczość musiała posiadać jakieś konto z firmy Google, skoro dostęp do tych zdjęć był taki prosty. Aż sprawdzę z czystej ciekawości, kto ostatnio wchodził na mój album zdjęć... ;-)