Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Test polityczny cz.2  (Read 4370 times)

Pel Nander

• Ekspert
Odp: Test polityczny cz.2
« Reply #10 on: Marzec 01, 2011, 19:23:27 pm »

tow. Pupka - nie obrażajcie mojej inteligencji.
Potrafię czytać i dokładnie to przeczytałem. Jak i prawie wszystkie inne posty na tym forum. Zerkam jedynie na co poniektóre udziwnienia osób z przesuniętą granica absurdu. Bo nie wnoszą żadnych wartości właściwych dla tematu i zabawność ich również jest wątpliwa.
To było wyrażenie zdziwienia bez "emotykonizacji" i fabularyzowania.
A dalej mówię.
Uważam, że ten test i poprzedni zawierają pytania które przeważają nad innymi.  Bo oprócz tego pytania nie widzę, żebym odpowiedział na nic co by przeważało o wyżej wymienionej ideoalogii. A odpowiedziałem na test kilkakrotnie.
Nie dla ACTA !!!

Erick Monde

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #11 on: Czerwiec 14, 2011, 16:30:46 pm »

link nie działa;(

Hewret von Thorn

• Nowy użytkownik
  • *
    • Republika Bialeńska
« Reply #12 on: Czerwiec 09, 2012, 17:39:08 pm »

http://www.testpolityczny.pl/

Oto Twoje wyniki:

Wolność gospodarcza: 20
więcej od 44.8% uczestników testu

Tradycjonalizm:0
więcej od 35.6% uczestników testu

Wolności obywatelskie:37
więcej od 73.9% uczestników testu

Najbliższa Ci ideologia to: Faszyzm

Faszyzm jest to totalitarny ustrój, istniejący w latach 1921-1943 we Włoszech. Zakłada on centralizację władzy, władzę dyktatorską, militaryzm, walkę z innymi ideologiami, system monopartyjny, niechęć w gospodarce zarówo do komunizmu, jak i gospodarki liberalnej. Faszyzm włoski nie był wedle założeń ustrojem rasistowskim - skrajne elementy pojawiły się w nim dopiero pod wpływem III Rzeszy. Najbardziej znanym przedstawicielem faszyzmu jest duce Włoch, Benito Mussolini.

Zaraz zaczną mnie nazywać faszystą :P

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
« Reply #13 on: Czerwiec 10, 2012, 01:08:00 am »

Coś mi się rzuciło w oczy ::)

Faszyzm jest to totalitarny ustrój[...]. Zakłada on [...] władzę dyktatorską, [...] walkę z innymi ideologiami

Czy tylko ja mam wrażenie, że 3/4 ludzi, którzy ten test wypełniało, jest dość... hmm... radykalnych?
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Hewret von Thorn

• Nowy użytkownik
  • *
    • Republika Bialeńska
« Reply #14 on: Czerwiec 10, 2012, 08:07:45 am »

Coś mi się rzuciło w oczy ::)

Faszyzm jest to totalitarny ustrój[...]. Zakłada on [...] władzę dyktatorską, [...] walkę z innymi ideologiami

Czy tylko ja mam wrażenie, że 3/4 ludzi, którzy ten test wypełniało, jest dość... hmm... radykalnych?

Też się dziwię, że scrypt wyrzucił mi faszyzm. Myślałem, że będzie dyktatura republikańska, ale...

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości