Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dodane zostały reklamy Adkontekst, z których utrzymywać będzie się serwis.

Author Topic: Zaproszenie na obchody rocznicy BRC!  (Read 4743 times)

Willi Farmer

• Ekspert
Odp: Zaproszenie na obchody rocznicy BRC!
« Reply #30 on: Luty 15, 2011, 22:03:30 pm »

Szanowny Panie Prezydencie,
netykieta w mikronacjach siłą rzeczy musi przybierać nieco inną formę. Chciałbym skierować uwagę na taki istotny szczegół, że mikronacje są niejako symulatorami państw - nie sądzę, aby realnie do nieznajomego podszedł Pan i powiedział "Jesteś taki i owaki", tudzież do Prezydenta albo Króla powiedział "proszę Pana".
w waszym kraju nikt sie tym nie przejmuje to czemu mam sie inaczej do szuca buca zwracac?  8)
Farmer z Alabamy :P

Markus Vilander

• Zaawansowany użytkownik
« Reply #31 on: Luty 15, 2011, 23:36:41 pm »

Farmerze, na wsi Was kultury osobistej nie nauczyli? :P Jak wracacie z obory, to buciory od gnojówki wycieracie przed wejściem do domu? Do matki czy ojca też się zwracasz ,,stara/stary"? Macie w ogóle jakiś szacunek do drugiego człowieka?   

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
« Reply #32 on: Luty 15, 2011, 23:54:11 pm »

Farmerze, na wsi Was kultury osobistej nie nauczyli? :P Jak wracacie z obory, to buciory od gnojówki wycieracie przed wejściem do domu? Do matki czy ojca też się zwracasz ,,stara/stary"? Macie w ogóle jakiś szacunek do drugiego człowieka?   
Markus, osobiście wątpię. ;D
(-) tow. Maciej Faron

Tivadar Zoltan Szücs

• Aktywny użytkownik
« Reply #33 on: Luty 16, 2011, 00:26:58 am »

Wasza Królewska Mość, Towarzyszu Faron - myślę, że najlepszym sposobem będzie po prostu ignorowanie wypowiedzi tego Pana, jak to zacząłem robić. Kiedyś się znudzi i może zacznie pisać normalnie. Wiadomo, jak ogień nie ma już czego palić, to gaśnie.