Kategoria ogólna > Polityka

Test polityczny

(1/7) > >>

Pel Nander:
http://www.testpolityczny.pl/
Znalazłem go na forum Neopolis. Pewnie przez kilka osób był już rozwiązany. To dla tych którzy jeszcze go nie widzieli.
Ja jestem zaskoczony tym co mi wyszło.

Pel Nander:
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: -22
więcej od 10.5% uczestników testu
Tradycjonalizm:22
więcej od 64% uczestników testu
Wolności obywatelskie:38
więcej od 75% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: KonserwatyzmKonserwatyzm jest ideologią, w której założeniach na pierwszym miejscu znajduje się obrona obecnego ładu i poszanowanie dla tradycji. Konserwatyści w swoich działaniach wykazują dążenia do umacniania wartości tradycyjnych, takich jak religia, naród, państwo, rodzina czy własność prywatna. Co istotne, konserwatyzm nie uznaje "jedynych słusznych założeń" - dla konserwatystów to, co może być dobre dla jednego społeczeństwa, nie musi sprawdzić się w drugim.
Partie posiadające frakcje konserwatywne: Prawica Rzeczpospolitej, Liga Polskich Rodzin, Prawo i Sprawiedliwośc, Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe

Jestem zdziwony bo mam poglądy centrowe, centrolewicowe, a wyszła mi prawica.

Aleksander Hergemon-Euskadi:
Wolność gospodarcza: -94
Tradycjonalizm: -19
Wolności obywatelskie: 78
Najbliższa Ci ideologia to: Mancalagizm

Mancalagizm jest jedyną słuszną ideologią, dążącą do redystrybucji biedy poprzez konwesekwentne realizowanie zasady "co by tu jeszcze spieprzyć" na każdym poziomie od Babci Klozetowej do Narkoma.
Mancaladzy - w przeciwieństwie do wandów - negują własność prywatną, przy czym dążą do zmniejszenia nierówności społecznych, poprzez powszechną pauperyzację.
W kwestiach obyczajowych zazwyczaj prezentują poglądy liberalne. Partie mancalagistyczne: Ciprofloksjańska Zjednoczona Partia Biedy

Sqadak:

--- Quote ---Najbliższa Ci ideologia to: Pinochetyzm (kapitalizm dyktatorski)
--- End quote ---

Wiedziałem  ;D

Epikur:
Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 23
więcej od 47.4% uczestników testu
Tradycjonalizm:-13
więcej od 22.1% uczestników testu
Wolności obywatelskie:33
więcej od 68.5% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Liberalizm

Liberalizm to ideologia, odwołująca się do indywidualizmu. Głosi ona wolność jako wartość najwyższą, stawia prawa jednostki powyżej praw wspólnoty. Poglądy liberalne są często uważane za najbardziej tolerancyjne wobec poglądów i czynów innych ludzi. Współcześni europejscy liberałowie opowiadają się przede wszystkim za rozszerzeniem swobód obywatelskich oraz zmniejszeniem (lecz nie likwidacją) ingerencji państwa w rynek.
Partie posiadające frakcje liberalne:Unia Polityki Realnej, Partia Demokratyczna, Platforma Obywatelska

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Go to full version