Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Położenie Zadrzewia  (Read 2046 times)

Listkiewicz

• Nowy użytkownik
  • *
    • Wolne Miasto Zadrzewie
Położenie Zadrzewia
« on: Październik 31, 2010, 09:32:13 am »

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale chciałem się spytać czy mikronacją: Brugii i Scholandii, by nie przeszkadzało, gdybym umieścił obok nich Zadrzewie. Przykładowa mapka w załączniku.
« Last Edit: Październik 31, 2010, 15:54:33 pm by Listkiewicz »
Zenon Listkiewicz - burmistrz Wolnego Miasta Zadrzewia
Aktualny prezes UMM

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
Odp: Pytanie do kogoś z Brugii i Scholandii
« Reply #1 on: Październik 31, 2010, 15:23:17 pm »

Brugia nie ma tu chyba nawet swoich przedstawicieli. Zresztą - zapewne się nie zgodzą. Kontynent na którym leżą te państwa to stara struktura geologiczna, brak tam aktywności wulkanicznej a fale pływowe są zbyt duże, by na wybrzeżach osadziła się dodatkowa hałda osadu...
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Listkiewicz

• Nowy użytkownik
  • *
    • Wolne Miasto Zadrzewie
Odp: Położenie Zadrzewia
« Reply #2 on: Październik 31, 2010, 15:56:31 pm »

A co gdybym chciał umieścić moją mikronację między Tyrencją, a Sclawinią i Trizondalem (mapka w zał.)
Zenon Listkiewicz - burmistrz Wolnego Miasta Zadrzewia
Aktualny prezes UMM

• Ekspert
    • Republika Interlandu
« Reply #3 on: Październik 31, 2010, 19:34:55 pm »

Generalnie odradzałbym tworzenie nowych lądów "zamykając" wybrzeża starych. Chodzi o to, że niektóre państwa mają już rozwinięte mapy, porty itd. Jeśli już - zajęcie jakichś Ziem Niczyich albo utworzenie nowego lądu wchodzi w grę.
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
« Reply #4 on: Październik 31, 2010, 22:07:55 pm »

A czy jest w chwili obecnej jakikolwiek sens aby zamieszczać na mapie nową, póki co niepewną mikronację? Lepiej chyba odczekać jakiś czas. Zresztą z tego co pamiętam (nie była to jakaś formalność lecz gwarant) to przez jakiś czas dodawało się kolejne mikronacje jedynie pod warunkiem, że wykazują aktywność i mają minimum pół roku. 8)
(-) tow. Maciej Faron

• Ekspert
    • Republika Interlandu
« Reply #5 on: Październik 31, 2010, 23:29:28 pm »

* strąca okularki Faronowi *

... niech się trochę pobawi, potem poudziela na forum przyszłych sąsiadów - obecnie w większości przyjęte reguły są takie, że się sąsiedzi zgodzić muszą. A pół roku i te sprawy to już gestia owych sąsiadów. Chociaż i tak wstrzymywałbym się od umieszczania dwumiesięcznych mikronacji na mapę.
(-) Pavel' Abramovic:

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
« Reply #6 on: Listopad 01, 2010, 00:24:38 am »

Dawno mnie nie było tutaj a i jeszcze ze wszystkimi zaległymi postami się zdążyć nie zapoznałem więc jest to źródło mojej (tymczasowej) niewiedzy na temat obecnych realiów i procedur stosowanych w polskich mikronacjach, co jednak nie zmienia mojego zdania na omawiany temat i sądzę, że władze Zadrzewia powinny się jeszcze chwilę wstrzymać z dodawaniem kraju na mapę. :)
(-) tow. Maciej Faron

Don Flaco

• Użytkownik
  • **
  • GG: 2853002
    • Republika Ludowa Siedmiogrodu
« Reply #7 on: Listopad 01, 2010, 11:30:32 am »

wstrzymywałbym się od umieszczania dwumiesięcznych mikronacji na mapę.
Miesięcznych mikronacji z jednym obywatelem.
(-) Don Flaco dos Santos

http://repludowa.pl

Malcher Estery Naw

• Użytkownik
  • **
    • Wielka Polondia
« Reply #8 on: Listopad 02, 2010, 11:55:03 am »

Również uważam, że zbyt szybko Zadrzewie myśli o swoim miejscu na wirtualnym świecie. My (Wielka Polondia) jak składaliśmy wniosek byliśmy już uznanym i rozwijającym się państwem. Tutaj widzę tylko zalążek pastwa - z całym szacunkiem. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, najpierw trzeba popracować wewnętrznie, potem zacząć myśleć o sprawach zewnętrznych...