Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7

Author Topic: Oświadczenie Prezydenta Republiki Wirtualnego Świata ws. Królestwa Wurstlandii.  (Read 12659 times)

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert

Quote from: tow. Scharfschütze
Swoją drogą nie widziałem podobnych napisaów w żadnej mikronacji.
Nie wydaje mi się, żeby był to jakiś szczególny powód do chwały, czy choćby chałwy (mniam!), ale zapraszam do zapoznania się z działaniem ślicznego czerwonego przycisku na głównej stronie wandejskiej: http://wandystan.eu/

Towarzyszu,

Ten guzik nie działa.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Alojzy Pupka

• Ekspert
    • O mnie, z Encyklopedii Wandejskiej

Quote from: tow. Petrescu
Ten guzik nie działa.

SOA#1
Niech towarzyszka sprawdzi czy jej flesz, tudzież dźwięki działają.
lt-col Aloise Pupqa de Mandragorat du Vandistan
archegênere de Camarade-Vanda-Ville
électron de Ville Séculier Leben

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu

Proponuję podkręcić głośniki na pełną moc. Wtedy efekty audio wprost wgniatają w fotel. :D
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

• Ekspert

Towarzyszu,

A więc tę zagadkę mamy już rozwiązaną.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Markus Vilander

• Zaawansowany użytkownik

Przedstawię Państwu tutaj też te fakty o relacjach spółki Solpeo z grą komercyjną WŚ, aby wszyscy się z tym zapoznali  ;)

1) Zaczniemy od momentu, kiedy firma Solpeo poszukiwała programistów do tej jakże interesującej gry: http://forum.php.pl/lofiversion/index.php/t132437.html

Nie ma wymienionej nazwy tej gry, ale wyjdzie to w późniejszym materiale, który zamierzam Państwu przedstawić.

2) W tym samym roku tj. 2009 spółka Solpeo starała się o dotacje od Unii Europejskiej na rozwój tej gry. Starała się o aż 546 tyś złotych. Chęcią podjęcia takiej sumy pieniędzy było: ,,Budowa pierwszej na świecie gry społecznościowej www z rozbudowanymi elementami ekonomii i polityki". Na dowód moich słów udokumentuje Państwu odpis ze złożonych wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej z 2009 roku: http://www.parp.gov.pl/files/74/108/208/279/8177.pdf (patrz pozycję 205)

3) Następnie dowiadujemy się, że spółka Solpeo otrzymała tą dotację właśnie w tej wysokości w ogłoszeniu sprzedającym 50% udziałów w firmie Start-up (start-up wg. wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Start-up). Nie ma zarejestrowanej żadnej firmy o nazwie ,,Start-up" na polskim rynku, o czym świadczy Krajowy Rejestr Sądowy. Nazwa start-up odnosi się do przedsiębiorstwa internetowego. To właśnie z tego ogłoszenia dowiadujemy się, że firma Solpeo jest w pełni powiązana z grą internetową: www.wirtualny-świat.com.

Z ogłoszenia również wynika, że prezesem firmy Solpeo jest Tomasz Piwoński, który to ogłoszenie jak mniemam zamieścił podając tam swoje dane kontaktowe. Wiem, że jest prezesem, bo KRS w Warszawie czy w innym mieście wykaże to, iż powyższy Pan jest tam prezesem, ale co jest najciekawsze w tej sprawie, to fakt, iż firma wciąż działa i figuruje jako aktywna.
Zatem odsyłam Państwa do tegoż ogłoszenia: http://www.szukam-inwestora.com.pl/bazaofert/sprzedamfirme/oferty/SF-2009-06-18-00251.html

Szanowni Państwo, postanowiłem to również tutaj przedstawić, aby otworzyć Wam oczy o jakie pieniądze tutaj chodzi. Pragnę Wam również pokazać, w jaki sposób przedstawiciele tej gry próbują dostać się do świata mikronacji, aby zdobyć większą popularność, a co za tym idzie, zdobyć większą rzeszę ludzi, która zacznie być ich motorem napędowy do zarabiania większych pieniędzy na nieświadomych ludziach. Spójrzcie, jak Pan 53 sam sobie zaprzecza mówiąc, że czegoś nie ma, a to tak na prawdę jest. Jak wiele oszczerstw jest w stanie wypowiedzieć, aby przekonać jakąś tam grupę ludzi? Przedstawiciele tej gry nawet stosują metodę auto-oszczerstwa, innymi słowy ,,byle co jedzą, byle co gadają".

A propos RSiT, banda rozwydrzonych gimnazjalistów zaklina się na wszystko, że Konstytucja jest najwyższym aktem prawnym, który trzeba przestrzegać, a tak na prawdę wywalają gości zagranicznych tylko dlatego, że nie umieją sobie poradzić z argumentami króla Markusa Vilandera.
Proszę spojrzeć na powód zbanowania mojej osoby z ich strony: http://img263.imageshack.us/img263/585/rsitq.jpg

Średnią wieku realnego w państwie RSiT jest 15 lat, gdzie nie dopuszczają ludzi mogących być mądrzejszych od nich, starszych i bardziej doświadczonych. Wiek w RSiT jest kwestią, która pozwala im na wytaczanie własnych egzekucji, choć ich prawo tego nie zakłada. Mijają się z prawdą równie dobrze jak RWŚ. Jednym słowem tzn. trzema: Są siebie warci  ;)

Tyle ode mnie.

Kieran Prickskytt

• Użytkownik
  • **

Miałem nadzieję, że nie będę musiał się tu już wypowiadać...
Nie będę się rozdrabniał na te wypociny. Przypomnę tylko, że WS powstała w 2006 roku, zaś państwowość (RWŚ) ustanowiona była w lutym 2007 roku, kiedy uchwalono Konstytucję.
To, że firma Solpeo chce stworzyć grę w 2009 roku jasno dowodzi, że chodzi o coś całkiem innego. Zonk, Panie Vilander !

Spójrzcie, jak Pan 53 sam sobie zaprzecza mówiąc, że czegoś nie ma, a to tak na prawdę jest.
Tak. To jest mocny konkret. Jak zwykle. Powinienem popełnić honorowe harakiri. :)

Co do RSiT, w którym mam honor wypełniać funkcję ambasadora RWŚ. Nigdy nie sprawdzałem wieku jej mieszkańców, ale skoro mają 15 lat, to mimo swego wieku zachowują się o wiele dojrzalej od Pana, więc możliwe, że mieli rację oceniając Pana wiek na wiele niższy. A czy nie dopuszczają osób mądrzejszych ? Nie wydaje mi się. Dowód przedstawiony przez Pana oznacza, że właśnie przeciwnie. Nie chcą swojego poziomu obniżać. Pana zachowanie zna już przynajmniej pół mikroświata, więc wszyscy wyciągną sobie wnioski jakie chcą.

Może Pan byłby łaskaw powiedzieć kiedy założył Pan swoje Królestwo, w którym jedynie Pan, jako samozwańczy król ma zawsze rację ? Co poprzedziło ten fakt ? Może ja powiem: Spędził Pan długi czas w jak to Pan określa "grze" RWŚ. Dziwne, ze tyle Pan wytrzymał w tej "zakłamanej, komercyjnej grze". Ale może przypomnę Panu, że Wurstlandia powstała dopiero po tym, jak został Pan skazany na banicję z RWS i nie mógł Pan już uczestniczyć w naszej "grze"?

Kilkukrotnie łamał Pan prawo obowiązujące w RWŚ - państwie, nie grze, bo przecież prawo ustala władza państwowa a nie jakaś firma.
Najpierw we wrześniu 2008 roku w sprawie o multikonto i nielegalne przelewy - 10 000 vln grzywny.
Potem udzielał się Pan rzeczywiście, w miarę poprawnie w życiu RWŚ, ale początek bieżącego roku był niezbyt przyjemny:
Najpierw rozprawa, w której skazano Pana na 300 000 grzywny i 4 dni pozbawienia wolności.
W drugiej sprawie - kara zadośćuczynienia w wysokości 800 000 vln na konto znieważanej przez Pana osoby.
Aż w końcu uczestniczył Pan w tworzeniu i działaniu mafii "Propaganda" działającej na szkodę państwa. Okradał Pan konta organizacji państwowych, obrażał Pan kogo popadnie, nawet na sali sądowej. W końcu wydano na Pana wyrok banicji.
http://temida.wirtualny-swiat.com/viewtopic.php?t=11156&highlight=arkadio18

Po prostu nie potrafi Pan spokojnie rozmawiać a Pana nadrzędnym celem jest zniszczyć RWŚ (czy jak ją nazywacie w Wurstlandii - "Sudoku"), która przestrzegając praw ustanowionych przez demokratycznie wybrany rząd, wydaliło Pana poza swoje granice.
Do momentu, kiedy uświadomił Pan sobie, że RSiT nie przejmuje się pańskimi wypowiedziami na temat RWŚ, nie mówił Pan złego słowa na ich kraj. Kiedy jednak zaczęto Pana traktować z przymrużeniem oka jak swoisty folklor, a potem wydalono również z RSiT, pojawiło się określenie: "banda rozwydrzonych gimnazjalistów".
Panie Vilander, zajmij się Pan swoim krajem i rządź Pan tymi, którzy się na to godzą, a w delegacje dyplomatyczne wyślij Pan kogoś, kto wie na czym polega spokojna rozmowa i dyplomacja. Jeszcze któreś v-państwo nie przyzna Panu racji i zostanie okrzyknięte przez Pana "grą", "bandą gimnazjalistów", "idiotów", „kłamców”, czy co tam jeszcze Pan ma w swoim repertuarze.
Jeśli łamie Pan prawo i zostaje Pan skazany - uważa Pan, że się ktoś na Pana uwziął, a sędzina jest, jak Ją Pan nazwał: "głupią pindą". Jeśli w Wurstlandii ktoś ma odmienne zdanie niż Pan - zostaje wydalony z kraju jako wróg.
Brakuje Panu pokory i umiejętności przyjęcia porażki. Umieć z honorem przegrać to też jest domena ludzi dojrzałych, do których sądząc po Pana wypowiedziach na różnych forach, Pan nie należy. Żegnam.
No need to run. You'll only die tired.

• Ekspert

Rozmowa czapki z szalikiem...
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Markus Vilander

• Zaawansowany użytkownik

Panie 53,

Quote from: 53
Jeszcze któreś v-państwo nie przyzna Panu racji i zostanie okrzyknięte przez Pana "grą", "bandą gimnazjalistów", "idiotów", „kłamców”, czy co tam jeszcze Pan ma w swoim repertuarze.

Tu się Pan popisał  ;D Tym cytatem można określić pustostan Pańskiej głowy. Na miano gry zasługujecie tylko i wyłącznie Wy.

Gra została założona w 2006 roku, nie ukrywam tego. Nie ukrywam również tego, że wówczas mogliście być mikronacją, bo nie było nad Wami żadnej firmy zewnętrznej, lecz teraz kiedy do RWŚ wkroczyły wojska spółki Solpeo, które ciągną od Was haracze za to, że istniejecie to już tego nikt nie pojmie.

Tak, byłem graczem RWŚ i żałuję tego. Macie łajno masońskie w tym pseudokraju, nic się nie trzyma kupy...

Umieć z honorem przegrać to też jest domena ludzi dojrzałych, do których sądząc po Pana wypowiedziach na różnych forach, Pan nie należy.

Cechę dojrzałości każdy może sobie wmówić. Pana osoba raczy nie wiedzieć co ta cecha przez siebie przemawia i do czego zobowiązuje, ale co człowiek Pana pokroju może wiedzieć o czymś, czego jeszcze nigdy nie doświadczył? Przykryje to ,,veil of silence" ;) Ale życzę powodzenia w zdobywaniu tej jakże potrzebnej cechy w życiu.

Może Pan byłby łaskaw powiedzieć kiedy założył Pan swoje Królestwo, w którym jedynie Pan, jako samozwańczy król ma zawsze rację ? Co poprzedziło ten fakt ? Może ja powiem: Spędził Pan długi czas w jak to Pan określa "grze" RWŚ. Dziwne, ze tyle Pan wytrzymał w tej "zakłamanej, komercyjnej grze". Ale może przypomnę Panu, że Wurstlandia powstała dopiero po tym, jak został Pan skazany na banicję z RWS i nie mógł Pan już uczestniczyć w naszej "grze"?

Skoro Pan mi zadaje pytanie, to po cholerę Pan na nie odpowiada? Skoro Pan wie lepiej, to nie odpowiem Panu na to pytanie  ;)

Najpierw we wrześniu 2008 roku w sprawie o multikonto i nielegalne przelewy - 10 000 vln grzywny.
Potem udzielał się Pan rzeczywiście, w miarę poprawnie w życiu RWŚ, ale początek bieżącego roku był niezbyt przyjemny:
Najpierw rozprawa, w której skazano Pana na 300 000 grzywny i 4 dni pozbawienia wolności.
W drugiej sprawie - kara zadośćuczynienia w wysokości 800 000 vln na konto znieważanej przez Pana osoby.
Aż w końcu uczestniczył Pan w tworzeniu i działaniu mafii "Propaganda" działającej na szkodę państwa. Okradał Pan konta organizacji państwowych, obrażał Pan kogo popadnie, nawet na sali sądowej. W końcu wydano na Pana wyrok banicji.
http://temida.wirtualny-swiat.com/viewtopic.php?t=11156&highlight=arkadio18

Cieszę się, że zna Pan moje akta karne na pamięć. Niech Pan zapamięta jedno, jeżeli społeczeństwu się nie podoba poczynania władzy lub zauważa uchybienia prawne wśród władz państwowych, to zaczyna się buntować. Obecnie trzymacie w swoim rządzie członków tej mafii. Prokuratorem Generalnym w waszej grze jest osoba skazana za wielokrotne posiadanie multikonta, za obrażanie graczy, za włamy na konta prywatne. Prokurator to samo. Nie będę dalej wymieniał, bo Pan zapewne znajdzie wytłumaczenie wręcz idiotyczne: ,,Ludzie się zmieniają". Człowiek ma to do tego, że pewnych przekonań nie zmieni, chyba, że zostaną one zaburzone w dość radykalny sposób. Ja nie wierzę w przemianę gangstera, oszusta czy gwałciciela, dlatego zdecydowałem utworzyć KW, gdzie moralność, racjonalność i prawość władcy będą najwyższymi cnotami, a nie tak jak u Was kłamstwo, matactwo i niesprawiedliwość. Jak uważam, że kraju ktoś zagraża, bo mam do tego jasne przesłanki, to go z niego wydalam, czy to tak trudno pojąć dupokratycznej grze?? ???

Po prostu nie potrafi Pan spokojnie rozmawiać a Pana nadrzędnym celem jest zniszczyć RWŚ (czy jak ją nazywacie w Wurstlandii - "Sudoku"), która przestrzegając praw ustanowionych przez demokratycznie wybrany rząd, wydaliło Pana poza swoje granice.

Ja nie nazywam tak RWŚ, tylko moi poddani :-) Jestem dumny z nich, że wyrażają swoje żale, pretensje otwarcie i razem staramy się je rozwiązać, a nie wykluczając kogoś z rozmowy, bo nie umiemy odpowiedzieć na jego argumenty. To jest element wspólny, który łączy RSiT i RWŚ. Czy to nie Mości Państwo mówiło o tolerancji i zapomnieniu o uprzedzeniach? Pan mówi o prawie dla wybrańców w Waszej grze czy dla ogółu?

Jestem dumny z tego, że wasze skorumpowane Państwo mnie wydaliło, bo przez to poznałem kto tam tak na prawdę rządzi. Nie Temida, tylko admin Kryspin, admin Buliq i prawdopodobnie Sheamus. To jest Wasz Sąd Ostateczny, który działa ponad konstytucją, ponad Kodeksem Karnym.

W mym kraju sprawuje monarcha absolutny i mam w pełni prawo do wyrzucenia kogoś, kto zagraża państwu, lecz Wasz ustrój demokratyczny, gdzie sąd krajowy i najwyższy mają władzę jurysdykcji ! Nie żaden admin, który jest zadufany w sobie i chwali się jakie to on ma możliwości jako admin. Wybacz Pan, ale zrozum to Pan wreszcie, bo dążycie do kraju faszystowskiego, a dokładniej rzecz ujmując adminofaszystowskiego. KW powstało i istnieć będzie. Nie dlatego, że ja tak mówię, tylko, że mieszkańcy chcą mieć swoją, dobrze urozmaiconą v-ojczyznę.

Polecam Panu zażywanie, więcej melisy, bo widzę w Panu ogromną złość jak Pan piszę posty związane z KW  ;D

Z poważaniem

(-) Król Wurstlandii, znienawidzonego kraju przez Ekscelencję 53  ;D

Kieran Prickskytt

• Użytkownik
  • **

Wieć zapraszam Pana na meliskę do mnie. Panu tez się przyda :)
No need to run. You'll only die tired.

Martin Dorian Vilander

• Nowy użytkownik
  • *
    • Królestwo Wurstlandii

Melisowi dilerzy :P
(~)Martin Dorian Vilander
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7