Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

http://wsparcie.mikronacje.info -> wspieramy ciekawe projekty związane ze światem mikronacji.

Pages: [1] 2 3 ... 7

Author Topic: Oświadczenie Prezydenta Republiki Wirtualnego Świata ws. Królestwa Wurstlandii.  (Read 9031 times)

Kieran Prickskytt

• Użytkownik
  • **

Jako Minister Bezpieczeństwa Państwa RWŚ zostałem poproszony przez Prezydenta o przedłożenie na niniejszym forum Jego oświadczenia, co niniejszym czynię

Oświadczenie Prezydenta Republiki Wirtualnego Świata ws. Królestwa Wurstlandii.

Wypowiedzi Jego Królewskiej Wysokości Królestwa Wurstlandii, Markusa I Vilander, udzielane na forach mikroświata od sierpnia br. po dzień dziś budzą najwyższy niepokój władz oraz społeczności Republiki Wirtualnego Świata i są nie do zaakceptowania.
Niepokój jest tym większy, że na przestrzeni kilku tygodni, wypowiedzi Jego Królewskiej Wysokości kraju należącego do Organizacji Polskich Mikronacji, kwestionują prawo innego podmiotu państwa, w społeczności v-świata, do istnienia, a co gorsza wywierają presję ingerując w doktryny polityki zagranicznej obcych Narodów.

W Republice Wirtualnego Świata, na której ziemiach długi okres czasu przebywał Arkadio18 Vilander alias Markus I Vilander, szczególne oburzenie wywołały stwierdzenia Jego Królewskiej Wysokości relatywizujące prawdę poddającą wątpliwości obecności Republiki Wirtualnego Świata jako wirtualnego państwa w v-świecie.

Republika Wirtualnego Świata, podobnie jak cała społeczność międzynarodowa, opowiada się za
rozwiązywaniem konfliktów na zasadzie poszanowania autonomiczności innych państw. Podważanie takiego stanu rzeczy a powodować może jedynie wzrost napięcia i dalszą eskalację niezgody.

Prezydent Republiki Wirtualnego Świata
(-) Lukaszw007 Wolski
No need to run. You'll only die tired.

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert

Towarzysze,

Od kiedy RWŚ jest mikronacją?
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Kieran Prickskytt

• Użytkownik
  • **
Odp: Oświadczenie Prezydenta Republiki Wirtualnego Świata ws. Królestwa Wurstlan
« Reply #2 on: Październik 24, 2010, 00:22:56 am »

Od czasu pierwszej demokratycznie powołanej władzy oraz wprowadzenia Konstytucji. Czyli mniej więcej od lutego 2007.

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529

A wy w tej pseudorepublice posługujecie się identyfikatorami jak w Auschwitz? 53 to chyba nie jest imię bądź nazwisko?

Ja na przyszłość rezerwuję numer 69 tam u was.

Kieran Prickskytt

• Użytkownik
  • **
Odp: Oświadczenie Prezydenta Republiki Wirtualnego Świata ws. Królestwa Wurstlan
« Reply #4 on: Październik 24, 2010, 00:52:17 am »

Zapraszam. Chyba taki login jest nadal wolny. Chętnie przyjmujemy nowych mieszkańców. Jest już u nas mnóstwo Wurstlandczyków.

Ludwik Bourbon

• Ekspert

Problem podstawowy jest taki, że w wirtualnych państwach mieszkańcy nazywają się tak samo jak w rzeczywistości lub na wzór rzeczywistych imion/nazwisk. Tzw nicki są niedopuszczalne.

Karamedes

• Aktywny użytkownik

Może i RWŚ nie jest mikronacją. Nie jest nawet v-państwem. Wszyscy wiemy że to jest gra.
Ale kiedy ktoś jest przeciwko Wurstlandii to mi się bardzo podoba.
Ale RWŚ i tak nie lubie

Kieran Prickskytt

• Użytkownik
  • **
« Reply #7 on: Październik 24, 2010, 12:01:25 pm »

Może w Wurstlandii trzeba się nazywać tak, jak żąda tego JKM Vilander, ale RWŚ jest tolerancyjną mikronacją i wykluczone są jedynie obraźliwe nicki.
Panie Karamedes, wiele się zmieniło w RWS. Pewnie dawno Pana u nas nie było, o ile kiedyś Pan był.
A co do lubienia...ja też nie zawsze lubię RWS, bo jeśli chce się by państwo kwitło i się rozwijało, to zawsze widzi się jakieś dziury i niedociągnięcia. I to one mnie wkurzają.

Ludwik Bourbon

• Ekspert

To nie jest kwestia tolerancji. Mikronacje działają na wzór realnych państw, a ja nigdzie nie spotkałem kogoś w Polsce o imieniu Stokrotka123 i nazwisku Kwitnaca_Super. To się chyba nazywa zasada mimesis.
« Last Edit: Październik 24, 2010, 12:42:20 pm by Ludwik Bourbon »

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert

Towarzyszu,

Od kiedy mikronacje pobierają opłaty? O ile rozumiem dobrowolne wpłaty na konto, na poczet utrzymania serwera, bądź domeny, za które otrzymuje się medale, bądź wpisy na różnorakich ścianach pamięci, a nie ułatwienia w grze ;-)

Prawdziwa mikronacja jest projektem non-profit. Ich twórcy sami utrzymują swoje projekty, nie nastawiając się na zyski. RWŚ ma charakter wybitnie komercyjny, tj. nastawiony na generowanie zysków. Co się tyczy właściciela, to z RWŚ i solpeo jest tak trochę jak z serwisem blogowym mylog.pl. Tyle, że tam właścicielem jest gazownia :D
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!
Pages: [1] 2 3 ... 7