Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: 1 ... 29 30 [31] 32

Author Topic: Aktualizacja mapy  (Read 43421 times)

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
Odp: Aktualizacja mapy
« Reply #300 on: Kwiecień 16, 2013, 07:04:43 am »

Teraz to jest ono zamknięta :P
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Cheewazz Khadil

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #301 on: Kwiecień 16, 2013, 22:37:28 pm »

Co do Eskwilinii (nie wiem, czy temat był poruszany) to sprawa wygląda tak: Wyspa Eskwilinia (jeden z terenów tworzących Rzeczpospolitą Eskwilińską) leży na Kontynencie Wschodnim- Orientyce. Status wyspy, jako części owego kontynentu, został oficjalnie uznany na obradach Kongresu Kontynentu Wschodniego. Osteria (druga z ziem tworzących Rzeczpospoltą Eskwilińską) została umiejscowiona na Vaarlandzie (Nowy Kontynent) na mocy Traktatu o ziemiach niczyich, a ich status tych ziem został dodatkowo potwierdzony na obradach kongresu warszawskiego. Tym samym Rzeczpospolita Eskwilińska leży na dwóch kontynentach.
Dla przejrzystości sytuacji dodam, iż na szczycie państw Orientyki w Budapeszcie zostało zakwestionowane położenie Eskwilinii na dwóch kontynentach (państwa Orientyki wyraziły obawę czy owa sytuacja nie wywoła nie możliwych do pogodzenia konfliktów interesów między oboma kontynentami). Eskwilinia stanowczo odrzuciła propozycję zrzeknięcia się swoich praw jako członek dwóch wspólnot kontynentalnych. Przedstawiła szereg możliwych rozwiązań, które rozwiałyby obawy państw orientyckich w tej sprawie. Propozycje eskwilińskie zostały jednak odrzucony. Mimo to Orientyka nie podjęła dalszych działań, z powodu kryzysu aktywności gospodarza szczytu w Budapeszcie.
Tak więc w obecnej sytuacji, mimo pewnych wątpliwości, Rzeczpospolita Eskwilińska funkcjonuje jako państwo należące do obu kontynentów.
Cheewazz Khadil- Minister Spraw Zagranicznych Republiki Eskwilinii

Hewret von Thorn

• Nowy użytkownik
  • *
    • Republika Bialeńska
« Reply #302 on: Kwiecień 27, 2013, 16:49:01 pm »

Chciałbym poinformować, że obecne mapy Orientyku nie są w pełni aktualne jeśli chodzi o stolice.

Nową stolicą Królestwa Victorii jest Victoria.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #303 on: Kwiecień 27, 2013, 21:26:02 pm »

Chciałbym poinformować, że obecne mapy Orientyku nie są w pełni aktualne jeśli chodzi o stolice.

Po prostu czymś genialnym jest przeniesienie w dniu wczorajszym stolicy do nowego miasta i oczekiwanie że tak hop siup ktoś zaktualizuje mapę z tej okazji -_-

KF JPM

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
    • La Palma
« Reply #304 on: Kwiecień 28, 2013, 08:07:43 am »

Ekscelencjo Talerz to nasz obowiązek, skoro Victoria każe. :)
J.P. Morales
El Presidente Republica de Palma

Hewret von Thorn

• Nowy użytkownik
  • *
    • Republika Bialeńska
« Reply #305 on: Kwiecień 28, 2013, 19:42:34 pm »

Po prostu czymś genialnym jest przeniesienie w dniu wczorajszym stolicy do nowego miasta i oczekiwanie że tak hop siup ktoś zaktualizuje mapę z tej okazji -_-

Ekscelencjo!

Czy ja każę robić to z dnia na dzień? Po prostu informuję o zaistniałej informacji, żeby w przyszłości nie popełni gafy przy tworzeniu.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #306 on: Kwiecień 29, 2013, 12:19:08 pm »

Chodzi mi o ton wypowiedzi. Ja rozumiem że WKM od paru dni nosi koronę i wczuwa się w rolę możnowładcy, ale wśród opinii zagranicznej taki ton jest źle odbierany.

Hewret von Thorn

• Nowy użytkownik
  • *
    • Republika Bialeńska
« Reply #307 on: Kwiecień 29, 2013, 13:33:21 pm »

Ja rozumiem że WKM od paru dni nosi koronę

Ale ja nie jestem głową państwa.

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #308 on: Kwiecień 29, 2013, 13:59:46 pm »

A to przepraszam, nie jestem stałym czytelnikiem forum Victorii. W takim razie proszę tylko traktować wszystkich (poza osobami które reprezentują niski poziom kultury) tutaj jako równorzędnych partnerów do rozmów, bez wywyższania się.

Hewret von Thorn

• Nowy użytkownik
  • *
    • Republika Bialeńska
« Reply #309 on: Kwiecień 29, 2013, 15:58:34 pm »

Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam.

Pages: 1 ... 29 30 [31] 32