Kategoria ogólna > Mikronacyjna Organizacja Kartograficzna

Aktualizacja mapy

(1/64) > >>

Prezerwatyw Tradycja:
Wróciłem na Forum Mikronacji po długiej przerwie - ale właściwie tylko w jednym celu, tj. aktualizacji mapy. Dlatego proszę o pisanie w tym wątku wszelkich (nawet najbardziej oczywistych) zmian na mapie - tak, abym mógł je uwzględnić. Z góry dziękuję.

W szczególności proszę o informacje o "losie":

* Baridasu (podobno Sarmacja miała z niego zrezygnować)
* Neverwerldu (do RSiT?)
* Stołocka (wynieśli się całkiem na swoją planetę, czy zaznaczać ich i na tej mapie)
* Arctiq - dawno o nich nie słyszałem, czy Eskimosów pożarły pingwiny?
* VRP - jaka cześć dawnej VRP ostatecznie jest częścią RSiT i dlaczego tak duża?

Aleksander Hergemon-Euskadi:
Failte Towarzyszu!

1. Republika Tyrencji wciąż działa, na waszej mapie to są ziemie opuszczone,
2. Biedna Republika Ciprofloksji zajęła terytoria dawnego Meridlandu,
3. Trizondal już nie jest częścią Sarmacji.

Chyba tyle.

Talerz:
Według tego co ustalono na Konferencji Państw Kontynentu Wschodniego, Biedna Republika Ciprofloksji powinna uzsyskać aprobatę wszystkich krajów obok których ziemie zajmuje BRC. Bez ich zgody, nie ma szans na umieszczenie na mapie Orientyki.

RSiT (niepodległe, ale bez ziem Sclavinii) zajęło ziemie po Pięciopolsce, ale czy tam leży, to kwestia dyskusyjna (nie wiadomo czy posiada akceptację A-W).

Stany Zjednoczone Anhaltu to chyba nie jest obowiązująca nazwa Anhaltu, tylko Związek Socjalistycznych Republik Anhaltu. I Stołock jest odzielnie.

Ligocja w ramach Tyrencji chce być oznaczona oddzielnie.

Ach! I Natania działa ;)

Aleksander Hergemon-Euskadi:
Towarzyszu,

--- Quote from: Talerz on Sierpień 20, 2010, 18:03:04 pm ---Według tego co ustalono na Konferencji Państw Kontynentu Wschodniego, Biedna Republika Ciprofloksji powinna uzsyskać aprobatę wszystkich krajów obok których ziemie zajmuje BRC. Bez ich zgody, nie ma szans na umieszczenie na mapie Orientyki.
--- End quote ---

Biedna Republika nie ratyfikowała ustaleń tej konferencji, więc są one niewiążące.

Prezerwatyw Tradycja:

--- Quote ---RSiT (niepodległe, ale bez ziem Sclavinii) zajęło ziemie po Pięciopolsce, ale czy tam leży, to kwestia dyskusyjna (nie wiadomo czy posiada akceptację A-W).
--- End quote ---

Skontaktuję się więc z AW.

--- Quote ---Stany Zjednoczone Anhaltu to chyba nie jest obowiązująca nazwa Anhaltu, tylko Związek Socjalistycznych Republik Anhaltu. I Stołock jest odzielnie.
--- End quote ---

A Wandystan to w końcu zaakceptował? Bo ostatnio jak patrzyłem to nie. To również muszę skonsultować.

--- Quote ---Ligocja w ramach Tyrencji chce być oznaczona oddzielnie.
--- End quote ---

Sclavinia w Sarmacji też chciała. Nie zaznaczam jednostek terytorialnych/federacyjnych, jak długo leżą na tej samej ziemi - jedynie te "zamorskie". A gdzie konkretnie leży ta Ligocja?

--- Quote ---Ach! I Natania działa
--- End quote ---

Natanii nigdy z mapy nie usunąłem :P

--- Quote ---Biedna Republika nie ratyfikowała ustaleń tej konferencji, więc są one niewiążące.
--- End quote ---

To akurat ma niewiele do rzeczy - bo o ile mi wiadomo (obserwowałem Konferencję), to objęła ona swoją "opieką" wszystkie ziemie niczyje na Orientyce. Poza tym - nikomu nie wpycham na mapie nic na siłę, to zadanie państwa, żeby uzyskać akceptację sąsiadów (tak było np. z Nordią, czy Wielką Polondią).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Go to full version