Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Mikronacje w grach  (Read 3331 times)

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
Odp: Mikronacje w grach
« Reply #20 on: Maj 10, 2010, 13:33:11 pm »

Bez problemu zrobiłbym wizualizację mikronacji, ale czy to miałoby jakiś większy sens? Czy nie wyszłaby gra MMO z obsługą forum?
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Malcher Estery Naw

• Użytkownik
  • **
    • Wielka Polondia
« Reply #21 on: Maj 10, 2010, 22:13:45 pm »

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że żadna wizualizacja , nawet na prawdę świetna nie wypowie prawdziwego charakteru mikronacji. Jak to stwierdziła jakiś czas temu pewna gazeta mikronacje są utopią , widziana bardzo szeroko i różnorodnie przez różne osoby. Sprowadzanie mikronacji do wizualizacji ograniczylibyśmy się do tego co widzimy, nie zaś do naszej wewnętrznej utopii swojego v-państwa, czyli tego co chcemy zobaczyć, co widzimy tylko w swoich wnętrzach? Wizualizacja w dużym stopniu ograniczyłaby nasze marzenia, sprowadziły rzeczywistość mikronacyjnych tylko do uregulowanych aspektów gry...

Muszę przyznać , że w ogóle bardzo dziwi mnie ta dyskusja. Czy na prawdę chcemy odejść od podstaw mikronacji , jej różnorodności, fabularnego charakteru? Czemu ma służyć ten temat?

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
« Reply #22 on: Maj 11, 2010, 19:05:16 pm »

Dlatego pytanie było retoryczne :D

Jak stwierdziłem wcześniej - to po prostu nie ma sensu. Tworzyć mikronację w grze to jak wlewać kisiel do budyniu ;p
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Profirij Jebanow

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #23 on: Maj 18, 2010, 22:42:20 pm »

Witam,

Z powodzeniem prowadziłem mikronację w grze Plemiona. Rozrosła się nawet na kilka światów! Niestety, gdy z czasem liczba graczy na świecie maleje, taka mikronacja jest po prostu bez sensu.

Pozdrawiam!