Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20

Author Topic: I Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010  (Read 25036 times)

Morfius Kringiham

  • Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Posts: 206
    • Korinat Gaudium
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #180 on: Listopad 23, 2010, 16:24:06 pm »

Hmmm...
Tam wyżej się pomyliłem :P
Gratuluję wszystkim uczestnikom bo w prawdzie wszystko tu zasługuje na gratulacje  ^^
Logged

Pel Nander

  • Ekspert
  • *****
  • Posts: 609
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #181 on: Listopad 23, 2010, 16:47:22 pm »

i prowadzącym za organizację i konsekwentne dociagnięcie do celu.  :)
Logged
Nie dla ACTA !!!

Krzysztof Hans van der Ice

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Posts: 271
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #182 on: Listopad 24, 2010, 18:39:46 pm »

W imieniu swoim i Tomka który pomagał mi przez pierwsze miesiące dziękujemy :)
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Einar

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Posts: 331
    • Królestwo Nordii
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #183 on: Listopad 25, 2010, 14:07:55 pm »

Mimo wszystko ja również dziękuję organizatorom za ten konkurs. Mam nadzieję, że moje narzekanie nie było zbyt uciążliwe ;)
Logged
Einar Bjørn Olavsen
Król Nordii

Krzysztof Hans van der Ice

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Posts: 271
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #184 on: Listopad 26, 2010, 20:42:12 pm »

Nie nie było uciążliwe ale można rzec motywujące do działania :) Teraz czekamy aż Austro-Węgry ogłoszą plany co do konkursu. A tymczasem na pożegnanie relacja z koncertu minuta po minucie :
Quote
Tak wyglądała zakończona w minioną sobotę 1 edycja konkursu Our Sound - Micronation Song Contest minuta po minucie :
16:56 Pojawia się zegar odliczający 4 minuty do godziny 20:00 a razem z nim animacja w której są migawki z różnych państw z czego ostatnia jest RSiT. Mniej więcej coś takiego jak to (do 4:07) :
http://www.youtube.com/watch?v=PWvn3AcIGwQ
Tyle że oprócz miast i roczników są nazwy państw (także tych nieuczestniczących w konkursie) Jako 19 zaraz po widzach z RSiT przemawiam ja i życzę powodzenia uczestnikom
17:00 Zaraz po moim przemówieniu robi się ciemno wtedy startuje główna czołówka :
http://www.youtube.com/watch?v=ysinlDew1jM
Oczywiście realnie jest to czołówka Eurowizji 2010 jednak nasza wersja będzie się różniła logiem które będzie na kulce w miejscu loga Eurowizji jak i napisem "Grand Final" w miejscu "Semi Final 1" .
17:02 Rozpoczyna się pierwsza część opening act'u a jak wygląda możecie zobaczyć tutaj :
http://www.youtube.com/watch?v=NHlEcRq-_wM (od 1:30 - 3:30) w odróżnieniu od tej wersji piosenkę śpiewają prowadzący z greenroomu Chanée & N'Evergreen. Zwrotki są takie same natomiast refren jest taki :
"Hey Hey Our Sound - Witajcie w RSiT
Hey Hey Our Sound - Welcome to RSiT"
17:05 Przedstawienie uczestników tak jak w powyższym filmiku od 3:30 do 6:48"
17:08 Lektor (ja) przedstawiających prowadzących ( A oto prowadzący dzisiejszego wieczoru Kejsi Tola i Marcin Mroziński") po czym na scenę wchodzą prowadzący a ci witają się z widzami i na dzień dobry zapraszają na odśpiewanie hymnu tej edycji po tym scena się ściemnia
17:11 Scena jest zaciemniona po czym się rozjaśnia - rozpoczyna się krótki występ Shakiry która śpiewa hymn edycji konkursu czyli "Waka Waka"  :
http://www.youtube.com/watch?v=dzsuE5ugxf4
17:14 Prowadzący opowiadają o konkursie i jego regułach po czym pyta się publiczności "Jesteście gotowi" a publiczność odpowiada "Taak". Po czym razem mówią "Niech show się zacznie - v-świecie głosuj" po czym prowadzący rzucają dwie małe piłeczki w stronę publiczności zaś na scenie pojawiają się fajerwerki
17:19 Występy krajów z numerami startowymi 1 - 4
17:38 I wizyta w Greenroomie (tam jest dwóch prowadzących) a w niej rozmowy z uczestnikami zarówno tymi którzy wystąpili jak i będą występować a potem zaproszenie na występy następnych krajów
17:45 Występy krajów z numerami startowymi 5 - 9
18:10 II wizyta w Greenroomie a w niej rozmowy z uczestnikami zarówno tymi którzy wystąpili jak i będą występować a potem zaproszenie na występy następnych krajów poprzedzone skrótem (od 22:16) pierwszych dziewięciu piosenek
18:21 Występy krajów z numerami startowymi 10 - 13
18:40 III wizyta w Greenroomie a w niej rozmowy z uczestnikami zarówno tymi którzy wystąpili jak i będą występować a potem prowadzący zapraszają na filmik na temat przygtowań
18:50 Filmik na temat przygotowań do konkursu
18:55 Występy krajów z numerami startowymi 14 - 19
19:20  IV wizyta w Greenroomie a w niej rozmowy z uczestnikami zarówno tymi którzy wystąpili jak i będą występować (gwiazdy specjalne) a potem zaproszenie na skrót drugich dziewięciu piosenek oraz przeprowadzane jest potem również pierwsze połączenie z bawiącymi się "pod chmurką" miastami Jastrzębcem (rynkiem),Trizopolis i Pięciogrodem gdzie relacje zdają reporterzy jak również w jednym z miast które będą występować w naszym konkursie a które też takie coś robi a w których to będzie trwać eurowizyjne party
19:40 Prowadząca zaprasza na występ kolejnej gwiazdy specjalnej - Franki Batelić
19:43 Występ Franki Batelić
- Možda Volim Te  :
http://www.youtube.com/watch?v=Fm16YvnBjcg
- Na tvojim rukama  :
http://www.youtube.com/watch?v=4XXfgZHEPVU
19:55 Prowadzący zapowiada występ kolejnej gwiazdy a mianowicie fińskiej grupy Kuunkuiskaajat
19:58 Występ fińskiej grupy Kuunkuiskaajat
- Työlki ellää
http://www.youtube.com/watch?v=xSOw4KGiY8U
- Maailman majoilla :
http://www.youtube.com/watch?v=4Pg5Z2UXG-Y
- Kahden
http://www.youtube.com/watch?v=IWvZnLoaKDA
20:15 Prowadzący z sceny opowiadają o przyjeździe do miasta gwiazd konkursu a potem jest przedstawiany jest filmik na temat tego jak to wyglądało
20:19 Filmik na temat przyjazdu gwiazd konkursu do RSiT
20:25 Ponownie wracamy do prowadzących którzy opowiada trochę ciekawostek o państwie gospodarzu a potem zaprasza na I skrót wszystkich piosenek
20:30 I skrót wszystkich piosenek
20:34 Prowadząca tym razem przeprowadza rozmowę z gościem specjalnym którą jest znana osobistość z RSiT a zaraz potem zapowiada udział kolejnej gwiazdy
20:45 Występ Hanazawy Kae która wykona piosenkę "Salior Star Song (Makenai)" :
http://www.youtube.com/watch?v=1EFNWjdZNbU
20:52 V wizyta w Greenroomie a w niej rozmowy z uczestnikami konkursu i gośćmi specjalnymi konkursu. Przeprowadzane jest również połączenie z bawiącymi się "pod chmurką" miastami Jastrzębcem (rynkiem),Trizopolis i Pięciogrodem gdzie relacje zdają reporterzy  jak również w jednym z miast które będą występować w naszym konkursie a które też takie coś robi
21:15 Powrót do prowadzących która zapowiadają kolejną gwiazdę koncertu a mianowicie fińską grupę Indica
21:19 Występ fińskiej grupy Indica :
- Pidä Kädestä :
http://www.youtube.com/watch?v=BfqJsYGTCeQ
- In Passing :
http://www.youtube.com/watch?v=u3ladZrO7as
- Ikuinen Virta :
http://www.youtube.com/watch?v=yWs2pr0Twzk
21:33 Powrót do prowadzącego która rozmawia z widzami z widowni a potem zaproszenie na II skrót piosenek
21:41 II skrót wszystkich piosenek
21:45  Prowadząca zaprasza na występ kolejnej gwiazdy koncertu a mianowicie Sanny Nielsen :
21:48 Występ Sanny Nielsen :
- Nobody without you :
http://www.youtube.com/watch?v=pUi4tKJeseU
- Vagar du, Vagar jag :
http://www.youtube.com/watch?v=oU-JnDUzDIk (wersja studyjna jest tutaj :
http://www.youtube.com/watch?v=nJN2A4-nbt0 )
- Du Och Jag Mot Världen :
http://www.youtube.com/watch?v=CNsvml13KLg(wersja studyjna jest tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=HOC0mStH6VI (po krótkim wstępie
22:03 Prowadzący dziękują za występ Sannie i rozmawiają z nią na jej kariery oraz oczywiście o konkursie
22:10 Słowa prowadzących i przedstawienie trzeciego ostatniego już skrótu piosenek
22:14 III skrót piosenek
22:19 Prowadząca zapowiada występ kolejnej gwiazdy
22:22 Występ Julii Platon która oprócz tego że nieźle śpiewa równie dobrze gra na skrzypcach: http://www.youtube.com/watch?v=21G10Iw8XYo
22:27 Prowadząca dziękuje Jennifer za występ i zapowiada kolejną gwiazdę którą jest szwedzka grupa Timoteij
- Kom
http://www.youtube.com/watch?v=ds3DWqYilE0(wersja studyjna jest tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=kBS6dndj4Wo )
- Feber
http://www.youtube.com/watch?v=9Q-4XmGNXIs
- Drömmarnas land
http://www.youtube.com/watch?v=Aasa5Y3BBcc
22:49 Prowadząca dziękuje grupie Timoteij za występ a następnie łączy się z greenroomem
22:52 VI wizyta w Greenroomie na kilka chwil przed zakończeniem głosowania a potem kolejne połączenie się z bawiącymi się "pod chmurką" Jastrzębcem,Trizopolis i Pięciogrodem  jak również w jednym z miast które będą występować w naszym konkursie a które też takie coś robi
23:15 Odliczanie do oficjalnego zamknięcia głosowania i jego zamknięcia oraz zaproszenie na występ kolejnej gwiazdy
23:22 Występ Velvet :
- Mi Amore : http://www.youtube.com/watch?v=jyokRU9XvpI(teledysk jest tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=8ylCPgPuoXk)
- Deja vu : http://www.youtube.com/watch?v=2q8V_X5mKZ0 (wersja studyjna jest tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=zG6HQ8CfIXc
Jak widać koncert rozpoczął się o 16:56 a zakończył o 02:00 więc trwał aż 8 godzin :)
- The Queen : http://www.youtube.com/watch?v=21hCrBc9-D8 (teledysk jest tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=KmjVmEAdkYI )
23:44 Prowadzący dziękują za występ Velvet i rozmawiają z nią na temat jej kariery oraz oczywiście o konkursie
23:50 Potem zwracają się do publiczności ją wychwalając a następnie zapraszają ją do wspólnego tańczenia takiego jak jest tutaj :
http://www.youtube.com/watch?v=b3gEHRENCHc
 z tą różnicą że tańczyć będzie publiczność wybrane miasta które złożą taką chęć oraz wszystkie miasta RSiT będą też przedstawiane migawki ludzi którzy oglądają ten konkurs przed telewizorami
00:02  Objaśnienie zasad głosowania i przedstawienie wyników poprzedzone łączeniem z dyrektorami konkursu którzy razem z gwiazdami specjalnymi włączają 5 przycisków symbolizujących 5 miast RSiT oraz 6 oznaczający miasto gospodarza włączony zostanie przez jedną z znanych osobistości RSiT : przyciski będą włączone w kolejności : dyrektorzy konkursu + gwiazdy specjalne konkursu + gość specjalny przyciski te wywołają wizualizacje 6 promieni które się połączą będą łączyć się i docierać przez wizualizacje umieszczone na loży kierowniczej a następnie przez wizualizacje umieszczone na suficie i będą pędzić w kierunku przez wizualizacje stojące do wizualizacji podłogowych na których stoją prowadzący. Gdy promienie dotrą wybuchną fajerwerki.
00:15 Rozpoczęcie procedury głosowania na tej zasadzie że pierwsze punkty 1-7 są wyświetlane na tablicy a 8-10 czytana przez sekretarzy głosowania którymi są prowadzący głosowanie w krajach (za wyjątkiem RSiT gdzie głosy czyta jeden z prezenterów TVR)
01:15 Zakończenie procedury głosowania - prowadzący i kierownik konkursu (ja dostajemy informacje o braku połączenia oraz punktacji z Rotrią i Tokugawą związku z czym Rotrii odejmujemy 25% punktów a Tokugawę przesuwamy na koniec tabeli głosowania
01:20 Prowadzący zapraszają zwycięzców na scenę i przeprowadzają z nimi a także wręczenie statuetki grand prix przez gościa specjalnego (króla RSiT) który wejdzie na scenę w asyście mojej oraz gwiazd specjalnych konkursu
01:26 Piosenka zwycięzcy jeszcze raz na zakończenie w czasie tego prócz występu są pokazane ujęcia z Jastrzębca gdzie są wystrzeliwane sztuczne ognie (te do nieba) oraz ujęcia z miasta którego to państwo wygrało konkurs (Austro-Węgier) jak i reakcje widzów
01:32 Specjalna piosenka pożegnalna w wykonaniu jednej z gwiazd specjalnych konkursu - Franki Batelić :
- Pjesna za Kraj : http://www.youtube.com/watch?v=azh9ptZPuOY
01:36 Na scenę wchodzą zdobywcy 2 i 3 miejsca którzy gratulują zwycięzcom a prowadzący przeprowadzają z nimi krótką rozmowę.
01:50 Prowadzący (wszyscy czterej) wychodzą na przód dzielą się się refleksjami z minionego konkursu i się żegnają dziękując sobie przy okazji za współprowadzenie
01:57 Pokazanie radości zwycięzców z wygrania konkursu a w tle napisy końcowe i ten utwór : http://www.youtube.com/watch?v=j00S_a_mZD0
Koncert więc trwał 8 godzin od 16:56 do 02:00 :)
« Last Edit: Listopad 26, 2010, 20:45:34 pm by Krzysztof Poland »
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Morfius Kringiham

  • Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Posts: 206
    • Korinat Gaudium
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #185 on: Listopad 26, 2010, 21:21:22 pm »

Połowy nie pamiętam :P
Mam nadzieję, że dużo nie piłem :D
Relacje mi się podobają :D
Od razu zapowiadam, że Okoczia uczestniczy w drugiej edycji!
Logged

Krzysztof Hans van der Ice

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Posts: 271
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #186 on: Listopad 28, 2010, 23:42:18 pm »

Drugie miejsce zobowiązuje więc RSiT też weźmie udział w 2 edycji Our Sound - trzeba tylko czekać aż Austro-Węgry wydadzą oświadczenie w sprawie organizacji.
U mnie w RSiT na forum udział potwierdziła też udział Republika Wirtualnego Świata.
Tak więc mamy już 7 krajów w drugiej edycji Our Sound (wliczając to potwierdzenia od osób poniżej tego postu) :
- RSiT
- Okoczia
- Austro-Węgry
- Republika Wirtualnego Świata
- Biedna Republika Ciprofloksji
- Królestwo Nordii
- Zjednoczone Królestwo Samundy
« Last Edit: Listopad 30, 2010, 14:16:34 pm by Krzysztof Poland »
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Aleksander Hergemon-Euskadi

  • Ekspert
  • *****
  • Posts: 1001
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #187 on: Listopad 28, 2010, 23:53:11 pm »

Biedna Republika też!
Logged
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Einar

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Posts: 331
    • Królestwo Nordii
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #188 on: Listopad 29, 2010, 14:26:30 pm »

Zwykle Austro-Węgry robią wszystko na najwyższym poziomie i nie będę miał się do czego przyczepić...  ;D więc z pewnością będę popierał uczestnictwo Nordii w kolejnej edycji. Tym bardziej, że mam już swojego kandydata do preselekcji.
Logged
Einar Bjørn Olavsen
Król Nordii

Meisande V Gvandoya

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Posts: 346
  • Królowa Samundy
    • Zjednoczone Królestwo Samundy
Odp: Our Sound - Micronation Song Contest Jastrzębiec (RSiT) 2010
« Reply #189 on: Listopad 29, 2010, 16:30:26 pm »

Zjednoczone Królestwo Samundy również pragnie potwierdzić swój udział w II edycji Our Sound :)
Logged
Królowa Samundy
Meisande V Gvandoya
Okotukwano (MSZ)
Osen (Minister Sprawiedliwości)
Mlikesh
Szamanka Plemienia Katabongo
"Gorące Słońce Pustyni"
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20