Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Tour de Pollin.  (Read 3194 times)

Harold

• Zaawansowany użytkownik
  • Stary Młody Winek
Odp: Tour de Pollin.
« Reply #20 on: Maj 06, 2010, 21:14:38 pm »

Talerz, potrzebujesz podpaski ? bo widzę że teraz tobie udzielił się "TEN" okres.

Jak już mówiłem, czekam na ludzi.
Zapraszam do Wolnej Republiki Winktown!
http://www.mw.propl.eu/

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #21 on: Maj 09, 2010, 17:51:23 pm »

Ważne, że coś się dzieje. Głupotą jest wogóle nie zaczynać bo może się nie udać. Talerz jak chcesz żeby to działało i miało efekty to pomóż i motywuj a nie zniechęcaj. Jest to mnóstwo pomysłów które w przyszłości mogą być kontynuowane przez kogoś innego. To tak jak z życiem po co żyć jak i tak się umrze?
I nie gadajcie mi tu o prawach autorskich - bo to jest snobistyczny egoistyczny materialistyczny shit wymyślony by zachłannie ślepo przyznawać sobie pierwszeństwo i mieć z tego kasę. Nie mikronacyjny.
A każdy człowiek używa wszystkiego co wymyślili inni przez tysiące lat.
Nie dla ACTA !!!

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
« Reply #22 on: Maj 09, 2010, 18:27:42 pm »

Szczerze - jestem za tezą, że jeżeli na 10 inicjatyw 1 będzie kontynuowana, to i tak warto podejmować je wszystkie. Popatrzcie na strony scholandzkie - jest mnóstwo muzeów, często dość starych, na prostych stronach html. Ale są, można pozwiedzać, wczuć się...

I wreszcie to, co powtarzam od jakiegoś czasu: lepsza jest amatorska, niedopracowana inicjatywa niż profesjonalne nic nierobienie i narzekanie. Jeżeli chodzi o prawa autorskie - zależy to jednak od autora. Pamiętajmy sprawę z Solardią i Evilstone, gdzie autorzy nie życzyli sobie chyba takiej kontynuacji.