Forum Mikronacje

Kategoria ogólna => Kultura => Imprezy kulturalne => Topic started by: Waldemaria on Luty 11, 2008, 00:02:10 am

Title: Instytut Zjawisk Paranormalnych
Post by: Waldemaria on Luty 11, 2008, 00:02:10 am
Nie będzie to post o żadnej imprezie kulturalnej, ale pozwalam sobie zamieścić go właśnie tutaj, bo nie znalazłam odpowiedniejszego działu.

Pragłam z radością poinformować, że Biblioteka Instytutu Zjawisk Paranormalnych została właśnie wzbogacona o kolejne wiekopomne dzieło jednego z najwybitniejszych umysłów v-świata, Benedictusa Juana Maximiliana Romana de Malagretty y Pigafiety da Cano del Porfavor! Rozprawa zatytułowana „Promieniowanie stereomotoryczne ideologii stosowanej (http://instytut.gnomia.scholandia.pl/?page=read&dissert=19)” stanowi kontynuację jego dociekań paranaukowych nad fizykalną dialektyką myśli rewolucyjnej, których pierwsze owoce zostały przedstawione mikronacyjnej publiczności w pracy „Geologiczno-Społeczne studium życia mobilnopolitycznego rabarbaru kamiennego (http://instytut.gnomia.scholandia.pl/?page=read&dissert=10)”.

W tym miejscu wypada wspomnieć, że dzięki wspomnianej pracy tow. Benedictus uzyskał tytuł profesora zwyczajnego nauk paranormalnych. Serdecznie gratuluję! Z całokształtem paranormalnego dorobku profesora można się zapoznać w jego osobistym profilu na stronie IZP (http://instytut.gnomia.scholandia.pl/?page=profile&id=7).


PS. Przypominam, że studia paranormalne - pod kierunkiem tak tęgich głów, jak między innymi prof. zwycz. np. del Porfavor - może odbyć każdy posiadacz wizy pobytowej na terenie Gnomii. W imieniu Rady Instytutu serdecznie zapraszam!