Forum Mikronacje

Kategoria ogólna => Wydarzenia mikroświatowe => Topic started by: diuk Piotr Koscinski on Grudzień 27, 2011, 14:57:33 pm

Title: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: diuk Piotr Koscinski on Grudzień 27, 2011, 14:57:33 pm
Królestwo Hasselandu poszukuje specjalistów do budowy nowej stolicy
http://www.facebook.com/Hasseland
Potrzebne są różne formy wsparcia - od budowy zabytków po supernowoczesne obiekty, od pomocy doraźnej po funkcję komisarycznego burmistrza. W zamian - od wynagrodzenia w postaci hasselandzkich dukatów, po nazwanie ulicy imieniem najaktywniejszego specjalisty... dla tych, co zechcą pozostać w Hasselandzie na dłużej, specjalne zachęty  ;D
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: diuk Piotr Koscinski on Sierpień 17, 2012, 16:44:41 pm
Królestwo Hasselandu poszukuje specjalistów WSZELAKICH!
Chcesz zostać obywatelem - przyjmiemy Cię z przyjemnością.
Jesteś wielce zasłużony w swoim v-państwie ale chciałbyś na jakiś czas zająć się czymś innym - zapraszamy na "pracujące wakacje". Tworzymy właśnie przepisy, umożliwiające kontraktowe zatrudnienie dla cudzoziemców.
http://hasseland.surmenia.org/forum/
ew. do mnie: p.koscinski@rp.pl
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 17, 2015, 21:48:07 pm
Wnoszę o usunięcie tego typa i wszystkich jego postaci z tego forum. ;D

Uzasadnienie:

Jest on zagrożeniem dla każdej mikronacji. Wywołuje bóle głowy, wymioty, nagłą wysypkę i sraczkę. Straszna choroba zakaźna przenoszona drogą kropelkową i megabajtową. ;D
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: kazag on Październik 18, 2015, 09:35:56 am
Nie chce się wdawać w jakieś niepotrzebne spory, ale wydaje mi się, że diuk Kościński jednak zrobił również sporo dobrego dla mikronacji.
Tak czy inaczej, profil diuka i ten temat pozostanie na swoim miejscu.
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 18, 2015, 16:54:55 pm
Czyli co ten stary cap takiego zrobił? Bo ta stara k*** jest wszędzie wychwalana i za jego obrazę można stracić v-życie. Zatem, chciałbym przeczytać czym ta stara k*** zasłynęła i dlaczego należy przed nim klękać oddając mu cześć?

Mój wniosek o v-rozstrzelanie tego sk**** nadal podtrzymuję i ch** mnie to obchodzi, że Hasseland bez niego przestanie v-istnieć. :)
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: kazag on Październik 18, 2015, 17:31:26 pm
Jeśli chodzi o język użyty powyżej, to swoją opinię wyraziłem w prywatnej wiadomości i mam nadzieję, że nie będziemy musieli kontynuować tego tematu.

Jeśli chodzi o diuka, to wg mnie sam fakt organizowania zjazdów i OPM to jest dla mnie "coś". Generalnie nie mam żadnych informacji o Tobie, nie wiem więc, co takiego Ty zrobiłeś dla v-świata, ale doceniam fakt, że angażujesz się w reaktywację tego forum. Natomiast zazwyczaj mam taką zasadę, że najpierw wymagam od siebie, a potem od innych. Ok, to co zrobił diuk (a znam to jedynie z relacji prasowych) moim zdaniem jest przewinieniem, ale osobiście darzę go szacunkiem ze względu na wkład w rozwój mikronacji.

Ps. Ponieważ to forum to nie jest żaden dyplomatyczny kanał, ani salon w królewski/książęcym/prezydenckim/wodzowskim pałacu, to uznałem, że mogę mówić do Ciebie na "ty". Ot, wszyscy jesteśmy mieszkańcami mikronacji, więc w sumie dlaczego nie. Jeśli to komuś przeszkadza, proszę o info.
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 18, 2015, 18:24:30 pm
Zapoznałem się z wiadomością prywatną. :)

Do mnie WE się zwraca per Ty, a do kościucha per diuk. Co to za polityka? Równi równiejsi?

Czyli to, że ten szary dziadunio organizował zjazdy i wpadł na opeemowski pomysł mający na celu zrównanie wszystkich podmiotów wchodzących w skład mikroświata względem wyobrażeń tej organizacyji jest CZYMŚ i że zrobił coś dla mikroświata? WE wpisuje się w ten motłoch przez kościucha wychowany, który uważa, że należy się jednoczyć tak jak kościuch Wam nakazał.

Ten dziad powinien być rozstrzelany przez v-pluton egzekucyjny za v-mordowanie z premedytacją mikronacji w imię prawa opeemowskiego (do dzisiaj obowiązującego), alienowanie ich w imię chorych wyobrażeń członków tamtejszej organizacji, a z tego, co pamiętam, to Okoczia także lizała buty temu staruchowi, tak jak inne sługi podające mu herbatkę w imię wdzięczności, że ten stary cap sprawił, że zjednoczył mikronacje w imię najbardziej odpowiedniej polityki względem nich. To WE uważa za wkład w rozwój mikronacji? To jest REGRES przez tego gnoja i debila w jednym w gazetce na RZ wraz ze swoimi pomagierami przygotowany!

I prosiłbym o nie porównywanie mnie do tego gnoja kościucha! Jak ma ochote, to niech mi wytoczy sprawę w sądzie, jak coś go boli, a jak WE boli to, że go boli, to ja mam na to wy***, czy to jest dla WE jasne?

P.S.
Co jest obraźliwego w słowie "kutwa"?
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: kazag on Październik 18, 2015, 19:09:55 pm
Waham się co do kutwy jeszcze. Takie rozdarcie językowe.

Wobec diuka używam słowa "diuk" bo tak mi jest wygodniej, nie wiąże tego ze szczególną nobilitacją. Gdyby w nazwie profilu wpisane było "Król Piotr Koscinski" lub "Papież Piotr Koscinski" lub "Jedi Piotr Koscinski" pewnie używałbym odpowiednio "król", "papież", "jedi". Niezbadane są meandry ludzkiego umysłu, prawda?

Natomiast "WE" wobec mnie możemy sobie darować. Szoszoini nie używają raczej takiej tytulatury... Generalnie nie tytułujemy się za bardzo, może Wodza jedynie. Także "Kazag", "Ty" lub cokolwiek tam przyjdzie do głowy, będzie ok.

Co do reszty wypowiedzi, uznaje temat za skończony z mojej strony. Nie trudnię się zajęciami bezcelowymi. Miłej niedzieli.
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 18, 2015, 19:33:45 pm
Rozedrzeć to mogę koszulę i szmatą z niej pochodzącą zakneblować Ci v-usta. :)

Co do umysłu ludzkiego, to nieprawda, że jest niezbadany i wiedz, że mnie twój pustostan mało obchodzi, w którym cholera wie, co zamieszkało.  ;)

Proszę nie kłamać w mojej obecności mówiąc, że Szanowny Ka nie trudni się zajęciami bezcelowymi. Nie macie co robić i będziecie mi k*** i inne ch*** muje dzikie węże podkreślać na czerwono? Czy Wy nie wiecie, że mnie ten kolor rozjusza?  ;D

Ja Wam poprawię moją wypowiedź, żebyście się nie spocili za bardzo przy czynności bezcelowej.  ;D
 
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 18, 2015, 19:39:25 pm
Ach zapomniałem o tych pedalskich gwiazdeczkach.  ;D
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Morfius Kringiham on Październik 19, 2015, 10:57:15 am
Oj Stasiu i po co te wszystkie wulgaryzmy i inne? Czy nie da się rozmawiać inaczej ? :D
I czy Ty kogokolwiek potrafisz darzyć szacunkiem? No bo kurde, Kazag nie zgadza się z Tobą, a Ty od razu na niego najeżdżasz... To głupota, któryś raz to podkreślam w ostatnich dniach. Do czego to kurde prowadzi... :P

Jaka szkoda, że tego diuka nie znam, ale ja też jestem za zjednoczeniem wszystkich mikronacji, niektórych za pomocą wzajemnego rozstrzeliwania władz, a innych dzięki forum, zjazdom czy jakimś wspólnym imprezom.
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Piotr Paweł I on Październik 19, 2015, 11:55:13 am
Mnie poznać można łatwo, także w realu, a ludźmi rzucającymi wokół błotem i mięsem nie ma się co przejmować - ja ich po prostu ignoruję, bo na nic innego nie zasługują  ;D
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 19, 2015, 13:09:37 pm
***
Ban na 3 dni.
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Zenek Łod Benka on Październik 19, 2015, 14:24:55 pm
3 dni to aż nadto czasu by przemyśleć sprawę, ale wobec braku skruchy sugerowałbym permanentny. Lepiej nie torpedować inicjatywy z miejsca.
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 22, 2015, 14:01:24 pm
***

//edit: To może 7 dni...?
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 22, 2015, 14:19:07 pm
Przepraszam za double post, ale coś mi się przypomniało:

http://forum.mikronacje.info/index.php/topic,1417.0.html

W powyższym linku mają Państwo dowód pośredni, że Kościński proponował wprowadzenie do obiegu policji mikroświatowej, która miała na celu pilnowanie porządku ideologicznego.

Tak między tymi, co to czytają i nie czytają, chciałem Państwa poinformować, że pewne przedstawiciele służb z realnego świata bawią się z Państwem w mikronacje i wprowadzają do Waszego v-świata celowe zasady mające zabezpieczyć, zakonserwować zasady, w których oni się kochają i w jakimś sensie zmusić Was do ich przestrzegania. :)

Ostrzegaliśmy Was - ja i moje przyjaciele, ale nie słuchaliście.  ;D
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Zenek Łod Benka on Październik 22, 2015, 15:48:28 pm
Och! Zaraz! Nie, dalej nic mnie to nie obchodzi.
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 22, 2015, 19:51:52 pm
No rozmiarów jego członka Ci nie podam, bo z kolei mnie to nie obchodzi.  ;D
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 22, 2015, 19:55:29 pm
A gdzie jest mój post?

Quote
4. Na forum zabrania się zachowania godzącego w szeroko rozumianą kulturę osobistą, dobre wychowanie i obyczaje, a w szczególności:

    Obrażania innych użytkowników forum poprzez użycie słów, grafik lub innych form przekazu, których treść uznana zostanie za obraźliwą.
    Zamieszczania w treści postów słów, grafik lub innych form przekazu o wydźwięku wulgarnym lub naruszającym polskie prawo (np. pornografia dziecięca, treści propagujące nazizm).


5. Wszelką odpowiedzialność, w tym również odpowiedzialność prawną, za działania użytkowników forum ponoszą oni sami.

Na podstawie którego podpunktu usunąłeś mój post, Kaziu?

//PW, nie róbmy offtopicu. Kazag.
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 22, 2015, 20:36:54 pm
Monarcho Hasselandu!

Wyskocz do mnie, a nie będziecie zastraszać administrację tego forum!

Znam te Wasze gierki na wylot, więc macie się odstosunkować od administracji forum.mikronacje i Planety, czy to jest dla Was jasne, tchórze?

Pozdrowienia z piekła, Szanowny Monarcho Hasselandu!
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 22, 2015, 23:59:31 pm
Jako, że doradzono mi, abym złożył wizytę królowi hasselandzkiemu w świecie realnym, to prosiłbym o dane kontaktowe, adres zamieszkania i numer buta.

Skoro tak łatwo można poznać szanownego króla hasselandu w świecie realnym, to mam nadzieję, że to nie będzie problem.  ;)
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 23, 2015, 20:25:34 pm
Sznowny Królu Hasselandu buty Ci już kupiłem. Najwyżej palce się urżnie. No i może odrobinkę pięty. :D
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Stanisław Klepka on Październik 23, 2015, 21:25:44 pm
Kosi kosi łapci
nie dostaniesz nic od mamci
Babcia da Ci mleczka,
które Ci wypiła.

Kosi kosi łapci,
pojedziem dziś do Wawci
Dziadzio da Ci pstryczka
a młody patyczka

Kosi kosi łapci,
ukradłem z Wawci
dali mi nauczkę
w którą wciągnąłem wnuczkę

Kosi kosi łapci,
pojedziem dalej do babci
dziadzio da nam jabłka
babcia da nam jabłka

Kosi kosi łapci,
zarobił żem jabłka
w dostatku dla stadka
a My i tak dalim na Staszka

Kosi kosi łapci,
dziś jedziem do ciotki
która da nam wrotki
a następnie wywrotki

Tak nam dopomóż kosi, kosi zacieromy łopcie go.

 ;D ;D ;D
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: Zenek Łod Benka on Październik 24, 2015, 10:04:04 am
(http://www.zbierak.pl/static/img/gotowe/458adfc558699d5ba53eaf700ca7e592.jpg)
Title: Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
Post by: kazag on Październik 24, 2015, 10:48:44 am
Zamykam temat. Jeśli Hasseland będzie poszukiwał specjalistów w dalszym ciągu, proszę o założenie drugiego wątku.